Třetina lidí v kancelářích

Mujbiz.cz , 06. říjen 2017 12:00 0 komentářů

Mnoho kancelářských pracovníků se komplikovaným technologiím vyhýbá, nebo předstírá jejich závadu, aby je nemuseli využívat, vyplývá z průzkumu společnosti Sharp. V éře digitální transformace jsou přitom kanceláře zaplaveny mnoha technologiemi, jež by měly zefektivnit řešení rutinních úkonů.

Jedna třetina (30 procent) dotazovaných kancelářských pracovníků raději problém obchází úplně a komplikované kancelářské technologie zkrátka nepoužívá vůbec. 39 procent raději používá vlastní zařízení a uživatelsky přívětivější nástroje jako jsou chytré telefony nebo laptopy, protože se snáze používají. Třetina kancelářských pracovníků (26 procent) se přiznalo, že předstírá závadu zařízení, aby jej nemuseli používat.

Průzkum odhalil nedostatek zkušeností obzvláště v oblasti digitálních technologií, kde například pouze 31 % osob uvádí, že se cítí pohodlně při organizaci online konferenčního hovoru.

Více než polovina (54 %) dotazovaných je přesvědčena, že by jejich práce byla mnohem snazší v případě dostupnosti novějších technologií. Dalších 46 % respondentů přiznává, že by dali vyšší prioritu sdílení informací s kolegy v jiných odděleních, pokud by neexistovaly technické překážky.


Komentáře