Tiskové zprávy

Vychází audiokniha bestselleru Jak na sítě, kterou načetla Tereza Dočkalová

Mujbiz.cz , 12. December 2019 17:45

Počátkem října vyšla pod hlavičkou brněnského nakladatelství Jan Melvil Publishing knižní novinka Jak na sítě - Ovládněte čtyři principy úspěchu na sociálních sítích autorek Elišky Vyhnánkové & Michelle Losekoot. Okamžitý úspěch knihy byl tak veliký, že měla po 3 týdnech na trhu zadaný první dotisk, 6. týden od vydání se realizoval druhý dotisk a na pultech je tedy už 17 tisíc výtisků. Nyní vychází také její audioknižní podoba, kterou načetla herečka, dvojnásobná držitelka Ceny Thálie a moderátorka populárního pořadu Branky, Body, Kokoti Tereza Dočkalová.

Vyjde kniha O výživě. Nutriční terapeutky z poradny Ne hladu v ní boří mýty a odpovídají na časté dotazy

Mujbiz.cz , 27. November 2019 12:29

Komplexní a v Česku unikátní příručka k tomu, jak se zdravě a rozumně stravovat, je společným dílem Andrey Jakešové a Veroniky Pourové, zakladatelek poradny Ne hladu. Mediálně známá dvojice odbornic na výživu dala dohromady své know-how z oboru, praktické zkušenosti a vědecky podložené informace. Kniha vyjde 12. prosince jako v pořadí 29. titul online nakladatelské služby Pointa, na jejímž eshopu bude k dispozici již od 6. prosince.

Kyocera Document Solutions Europe slaví 28 let od založení ekologické charty

Mujbiz.cz , 26. November 2019 00:00

Letošní rok je dalším mezníkem pro společnost Kyocera Document Solutions Europe, jednoho z předních dodavatelů tiskáren a kancelářských řešení, kdy slaví 28 let od založení své ekologické charty a potvrzuje tak používání všech ekologických politik jako měřítka pro své fungování i v roce 2020.

Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu. Do Prahy přijedou Underworld s novou deskou

Mujbiz.cz , 22. November 2019 11:32

Pátý ročník Metronome Prague, největšího pražského festivalu hudby a umění může hrdě oznámit jméno první zahraniční kapely. Na pražském Výstavišti zahraje skupina Underworld, která tento týden vydává své desáté studiové album Drift Songs. Show, která bude nové album propagovat, by měla být neopakovatelná a největší, jakou kdy Underworld předvedli. Vstupenky lze zakoupit v omezeném počtu 2 000 kusů za zvýhodněnou cenu 1590 Kč, a to na stránkách festivalu www.metronome.cz.

SAP Ariba mezi lídry pro automatizaci podnikových nákupů

Mujbiz.cz , 10. November 2019 03:00

Společnost SAP Ariba byla ve studii Gartner 2019 Magic Quadrant for Procure-to-Pay Suites zařazena do kvadrantu lídrů. Studie porovnávala jednotlivé dodavatele sad pro automatizaci nákupů (procure-to-pay), umožňujících řídit a automatizovat celý proces – od požadavku na nákup přes výběr dodavatele, objednávku až po zpracování faktury a platbu.

Coworkingový gigant Spaces otevřel první centrum v Praze

Mujbiz.cz , 01. November 2019 12:00

V budově bývalého Albatrosu na rohu Národní třídy a ulice Na Perštýně zahájil oficiální provoz světový gigant na poli flexibilních a coworkingových prostor – Spaces. První akcí se stala prestižní PropTech konference o inovacích, technologiích a moderních budovách, Friendly Buildings. Praha se tak konečně stala součástí mezinárodní sítě čítající 3 300 office center v 1 000 městech 110 zemí světa. Jejich provozovatelem je společnost IWG, která provozuje i řetězec servisovaných kanceláří Regus.

Vánoční a předvánoční tipy z nakladatelství Pointa

Mujbiz.cz , 01. November 2019 02:00

Online nakladatelská služba Pointa má za první rok fungování na kontě šestnáct vydaných knižních titulů, během letošního listopadu a prosince jich do distribuce vstoupí ještě čtrnáct. Pointa z nich vybírá šest žhavých novinek, a k tomu přidává tipy na vánoční dárky rozdělené podle kategorií: pro děti, pro mileniály, pro čtenáře zralé i hloubavé, pro milovníky poezie a pro ty, co mají raději obrázky. Všechny knihy budou k dostání na e-shopu Pointy, ale i v tradičních knihkupectvích a jejich e-shopech.

ČOI zakazuje na trhu autíčko „Stunt Radio Control“

Mujbiz.cz , 27. October 2019 10:08

Česká obchodní inspekce zjistila, že na tuzemském trhu se nabízí hračka „Autíčko STUNT RADIO CONTROL“. Hračka mnohonásobně překračuje obsah olova i kadmia oproti povoleným limitům. Také informace, že hračka není vhodná pro děti do tří let, je na obalu uvedena pouze v anglickém jazyce.

Všichni stánkaři na HIP HOP kempu prodali alkohol mladistvým

Mujbiz.cz , 27. October 2019 10:07

Česká obchodní inspekce Královéhradeckého a Pardubického kraje kontrolovala na festivalu HIP HOP Kemp v Hradci Králové zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let. Inspektoři provedli šest kontrol a u všech zjistili porušení právních předpisů. V pěti případech se jednalo o prodej alkoholu mladistvým osobám.

Piráti spustili web Otevřená sněmovna, umožní sledování a připomínkování legislativy online

Mujbiz.cz , 27. October 2019 10:06

Piráti spustili přelomový projekt s názvem Otevřená sněmovna, webový server, který umožní sledování a připomínkování klíčové legislativy, a to od úplného počátku až po finální znění návrhu. Účelem Otevřené sněmovny je zprůhlednění legislativního procesu a transparentní zapojení odborníků do paragrafové tvorby zákonů, a především prezentace otevřeného přístupu, který Piráti deklarovali již před svým vstupem do Poslanecké sněmovny.

Strana 1 z 62 Další »
RSS 

Zprávičky

Počet balíků se před Vánocemi více než zdvojnásobí a špička bude mezi 9. a 15. prosincem

Mujbiz.cz , 28. November 2019 14:43

Nezávislá služba Balikobot.cz, která pomáhá firmám agregovat přepravní služby a zefektivnit systém e...

Více 0 komentářů

Češi na sociálních sítích

Mujbiz.cz , 22. November 2019 12:37

Počátkem října vyplnila mezeru na pultech knihkupectví žhavá knižní novinka Jak na sítě - Ovládněte ...

Více 0 komentářů

Servisní a inovační centra v Brně zaměstnávají už 22 000 lidí a plánují další růst

Mujbiz.cz , 14. November 2019 13:00

Výsledky průzkumu trhu podnikových služeb v Brně představila na své výroční konferenci asociace ABSL...

Více 0 komentářů