Tiskové zprávy

VIVnetworks.com se Zoot.cz a Deichmann ve finále mezinárodní soutěže Performance Marketing Awards

Mujbiz.cz , 15. září 2017 12:39

Největší česká a slovenská affiliate síť VIVnetworks.com postoupila se dvěma projekty do finále prestižní mezinárodní soutěže Performance Marketing Awards (PMI Awards), v níž odborníci oceňují nejúspěšnější světové projekty na poli výkonnostního marketingu.

Acronis True Image 2018 přináší domácím uživatelům ochranu dat postavenou na umělé inteligenci

Mujbiz.cz , 24. srpen 2017 13:43

Acronis, celosvětový lídr hybridní ochrany dat pro osobní a podnikové zálohování, představil novou verzi Acronis True Image 2018, zálohovacího softwaru pro domácí uživatele a malé kanceláře. Nová verze obsahuje vedle významných aktualizací především integrovanou technologii na bázi umělé inteligence umožňující aktivní ochranu proti ransomwaru.

Závěrečný účet Ministerstva průmyslu a obchodu: nesprávnosti a neúplnost; v účetních a finančních výkazech chyby v řádu desítek miliard korun

Mujbiz.cz , 21. srpen 2017 10:08

Nejvyšší kontrolní úřad prověřil údaje závěrečného účtu kapitoly státního rozpočtu Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) za rok 2015, vedení účetnictví a sestavení účetní závěrky. Zaměřil se také na údaje, které MPO předkládalo pro hodnocení plnění státního rozpočtu. Z nich se následně sestavuje finanční výkaz.

SAP.io a Techstars vyhlašují start-upovou soutěž InnovMatch

Mujbiz.cz , 18. srpen 2017 13:02

Start-upový fond SAP.io, nadace Techstars a program Startup Focus zahajují soutěž InnovMatch, jejímž cílem je propojit start-upisty, vývojáře, podnikatele, inovativní firmy a studenty z regionu střední a východní Evropy (CEE) a umožnit jim společně řešit obchodní výzvy za využití in-memory platformy SAP Cloud Platform. V minulých ročnících soutěže bylo vyvinuto přes 60 aplikací, které se úspěšně staly součástí obchodních modelů zapojených partnerských firem. V rámci podzimní konference SAP Forum proběhne 7. září workshop zaměřený na SAP Cloud Platform. Finálové kolo regionální soutěže se uskuteční 30. listopadu v Praze.

Foxconn DRC vyvíjí software s řešením JIRA od ARBES Technologies

Mujbiz.cz , 10. srpen 2017 11:53

Řešení na platformě JIRA pro řízení projektů a dalších provozních procesů, které dokáže nahradit velké množství samostatných, často velmi nákladných a složitě integrovatelných systémů, nasadili ve společnosti Foxconn DRC odborníci z ARBES Technologies.

SAP Services klade důraz na zdraví a rozšiřuje nabídku nefinančních benefitů

Mujbiz.cz , 28. červenec 2017 15:45

Zaměstnancům společnosti SAP Services, která z Prahy poskytuje podnikové služby pobočkám SAP po celém světě, se rozšiřují možnosti využívání nefinančních benefitů. SAP Services také klade vyšší důraz na zdraví svých pracovníků a zdravotní osvětu.

Modul Aopen činí z displejů Sharp osobní počítače

Mujbiz.cz , 28. červenec 2017 13:05

Výrobce elektroniky AOPEN uvedl nový modul, který z profesionálních displejů Sharp činí PC se schopností spouštět aplikace operačního systému Windows®. AOPEN Mini OPS module (PNZB03PC) umožňuje uživatelům doplnit k nejnovějším profesionálním displejům Sharp PC funkcionalitu a podporu zobrazení obsahu v rozlišení 4K.

Jak řešit nedostatek lidí v gastronomických a ubytovacích službách?

Mujbiz.cz , 27. červenec 2017 00:00

Gastro segment a hotelnictví jsou obory, který je značně ovlivněný sezónními vlivy. Právě na letní sezónu potřebují mnoho nových pracovních sil. Ale jak je v současné době hledat? A jak udržet ty stávající?

Společnost Office Depot spustila ve svém e-shopu prodej PC a elektroniky

Mujbiz.cz , 30. červen 2017 10:59

Nová kategorie nabízí široké portfolio produktů, od telefonů a tabletů, přes PC, notebooky, monitory, tiskárny s příslušenstvím, až po servery, kamerové systémy, sítě a software. Samozřejmostí jsou kvalitní popisky technických parametrů jednotlivých položek a snadné filtrování.

Chytré A3 multifunkce OKI ES94x6 MFP pro velké tiskové objemy

Mujbiz.cz , 28. červen 2017 09:34

Dvě nové barevné A3 multifunkční tiskárny z exekutivní série OKI ES94x6 MFP jsou určeny pro kanceláře s vysokým objemem tisku a nadstandardními požadavky na rychlost, kvalitu výtisků a dokončovací operace.

Strana 1 z 2 Další »