Tiskové zprávy

Společnost Office Depot spustila ve svém e-shopu prodej PC a elektroniky

Mujbiz.cz , 30. červen 2017 10:59

Nová kategorie nabízí široké portfolio produktů, od telefonů a tabletů, přes PC, notebooky, monitory, tiskárny s příslušenstvím, až po servery, kamerové systémy, sítě a software. Samozřejmostí jsou kvalitní popisky technických parametrů jednotlivých položek a snadné filtrování.

Chytré A3 multifunkce OKI ES94x6 MFP pro velké tiskové objemy

Mujbiz.cz , 28. červen 2017 09:34

Dvě nové barevné A3 multifunkční tiskárny z exekutivní série OKI ES94x6 MFP jsou určeny pro kanceláře s vysokým objemem tisku a nadstandardními požadavky na rychlost, kvalitu výtisků a dokončovací operace.

Měli by vaši spolupracovníci vědět, kolik přesně vyděláváte?

Mujbiz.cz , 24. červen 2017 08:39

Dle výzkumu společnosti Sharp se Evropské společnosti vystavují riziku, neboť mnoho jejich zaměstnanců nebere zabezpečení dat dostatečně vážně. 1 ze 12 účastníků průzkumu (8 %) uvedlo, že měli přístup k důvěrným informacím, ke kterým přístup mít neměli.

Akcelerátor StartupYard získal 26m Kč v historicky největším investičním kole

Mujbiz.cz , 23. červen 2017 00:00

Pražský startupový akcelerátor společně s Fundliftem oznámil rekordní investici, kterou získal formou neveřejné nabídky s pomocí této crowdfundingové platformy. Investice bude použita pro dvě akcelerační kola s maximálním počtem 20 startupů s možností následného seed financování. Jedná se o největší investici tohoto druhu ve střední Evropě.

Hlavní prioritou odpovědných firem v České republice podle spotřebitelů je především nabídka dobrého pracovního uplatnění

Mujbiz.cz , 22. červen 2017 00:00

Podle spotřebitelů v České republice by měly firmy především nabízet dobré pracovní uplatnění. Poskytovat kvalitní produkty a služby, nabízet produkty za férové ceny a také být zodpovědné vůči ochraně životního prostředí. Ve světě přibyla ještě mezi hlavní priority zodpovědných firem i ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců.

Společnosti Infosys a HP Inc. oznamují strategickou alianci, jejímž cílem je pomoci podnikům urychlit digitální transformaci

Mujbiz.cz , 14. červen 2017 00:00

Společnost Infosys, celosvětový lídr v oblasti konzultací, technologií, outsourcingu a služeb nové generace, oznamuje řešení Retail Point of Sale (RPOS) a Enterprise Device as a Service (DaaS). Obě řešení byla uvedena ve spolupráci se společností HP Inc. jako součást programu HP Global System Integrator (GSI) Alliance. Cílem nově představených řešení je pomoci podnikům s urychlením digitální transformace.

Firemní jazyky - trendy

Mujbiz.cz , 06. červen 2017 14:13

Poptávka po jazykovém vzdělávání stoupá a spolu s ním také ochota firem investovat do nabídky jazykových kurzů pro své zaměstnance, a to například i do zahraničních pobytových kurzů. Dle průzkumu jazykové agentury Skřivánek zůstává nejvíce poptávaným vyučovaným jazykem angličtina, a to ve více než 70 % případů. Následuje němčina. „Studium nejčastěji probíhá formou docházkového kurzu 1x - 2x týdně v časovém rozmezí 60-90 minut,” říká Jiřina Dunková, senior metodička z jazykové agentury Skřivánek.

Členové ABSL si zvolili nové představenstvo

Mujbiz.cz , 29. květen 2017 15:12

Na výročním setkání členů asociace ABSL bylo zvoleno nové představenstvo této oborové organizace, která v České republice sdružuje společnosti z oblasti podnikových služeb, podporuje jejich rozvoj, sdílí know-how a usnadňuje vstup nových investorů na český trh. Prezident asociace, Ota Kulhánek, i její ředitel, Jonathan Appleton, ve svých rolích zůstávají i v dalším období. Spolu s nimi v představenstvu zasedne 9 zástupců významných firem působících v oboru podnikových služeb.

Pouze 5 % velkých společností je připraveno na digitální transformaci

Mujbiz.cz , 09. květen 2017 12:00

Tento výsledek mimo jiné přinesla aktuální studie společnosti Enterprise Strategy Group (ESG). Přitom 71 % dotázaných firem zastává názor, že bez transformace IT nebudou konkurenceschopné. Brzdí je ale nepružnost a dlouhé aplikační cykly.

Společnost Office Depot spustila druhý díl videoporadny na Youtube

Mujbiz.cz , 28. únor 2017 08:10

Společnost Office Depot ČR spustila druhý díl video poradny, jak správně vybrat kancelářský papír podle toho, ke kterému účelu je určen. Předcházelo mu video, kde se divák dozvěděl, jak si zvolit vhodnou kancelářskou židli.

Strana 1 z 2 Další »