Tiskové zprávy

Erich Winkler řídí IT v GiGroup a Grafton Recruitment

Mujbiz.cz , 15. October 2020 00:00

Erich Winkler (50) se stal novým ředitelem IT pro Střední Evropu v personální agentuře GiGroup, jejíž součástí je Grafton Recruitment. Uplynulých 12 let strávil ve finanční sféře na nejrůznějších IT manažerských pozicích v BNP Paribas Personal Finance, ČSOB a ČSOB Leasing. V posledních dvou letech zastával funkci vedoucího správy a řízení rizik v regionu Střední Evropy v BNP Paribas Personal Finance.

Náhody, které musely být cílené

Mujbiz.cz , 14. October 2020 08:39

„Malá historie se mísí s velkou z pohledu kluka, který za socialismu vyrůstal v barvitém prostředí plném jedinečných osobností, zážitků, objevů a překvapení.“ Tak první díl svých memoárů popisuje sedmdesátiletý česko-anglický hudební skladatel, producent a publicista Alexander Goldscheider. Kniha, kterou nazval Cílené náhody, vyšla v nakladatelství Pointa. Vydání předcházela dosud nejúspěšnější crowdfundingová kampaň na této platformě.

V české firmě vznikají trička a reklamní předměty

Mujbiz.cz , 11. October 2020 00:00

Společnost OPT OnDemand, která vznikla transformací e-commerce divize společnosti OP Tiger a v současnosti se řadí mezi největší evropské poskytovatele služeb tisku a kompletních dodávek produktů metodou POD (print on demand – výroba po kusech až po objednání klientem) pro velkoobchodní i maloobchodní firmy z celého světa obchodující s reklamním zbožím, oznámila, že své provozy poskytující globální služby zkonsolidovala ve své nové výrobní hale v Hrbovicích nedaleko Ústí nad Labem.

AquaCell, novinka pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou

Mujbiz.cz , 24. September 2020 08:49

Společnost Wavin, přední světový výrobce plastových potrubních systémů, přichází na trh s novým modulárním systémem pro efektivní a ekologické hospodaření s dešťovou vodou. Jeho hlavní součástí jsou akumulační boxy AquaCell a AquaCell Lite, které zachycují srážkové vody a kontrolují jejich vsakování do okolní půdy. Tyto akumulační jednotky jsou vyrobeny ze stoprocentně recyklovaného plastu a díky své univerzálnosti a modularitě jsou ideální pro všechny typy realizací bez ohledu na typ půdy, dostupnou plochu nebo zatížení.

Pojištění pro domácí mazlíčky PetExpert je možné nově sjednat i na portálu ePojisteni.cz

Mujbiz.cz , 18. September 2020 00:00

První online zdravotní a úrazové pojištění psů a koček PetExpert je nyní možné sjednat i na internetovém portálu ePojisteni.cz, který je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České republice. Od 22. září mají návštěvníci a klienti portálu ePojisteni.cz možnost si jednoduše a jen na pár kliků srovnat a sjednat pojištění svého domácího mazlíčka z pohodlí domova také od prvního online pojištění pro zvířata (psy a kočky) na českém trhu PetExpert.

Jan Urbánek novým finančním ředitelem Grafton Recruitment

Mujbiz.cz , 17. September 2020 23:00

Novým finanční ředitelem (CFO, Chief Financial Officer) personální agentury Grafton Recruitment se stal Jan Urbánek (44). Má více než 15letou zkušenost na seniorních finančních pozicích v různých oblastech trhu.

SAP podpořil v rámci globálního programu aktivity českých neziskových organizací Člověk v tísni a Elpida

Mujbiz.cz , 15. September 2020 23:00

Společnost SAP poskytla v rámci globálního CSR programu finanční pomoc více než tisícovce neziskových organizací po celém světě, včetně dvou českých. Dvěma mimořádnými granty v celkové výši 10 tisíc eur podpořila neziskové organizace Člověk v tísni a Elpida. Finance byly využity na podporu jejich fungování a zmírnění dopadů koronavirové krize.

Nová vnitřní odpovídací jednotka 2N Indoor View

Mujbiz.cz , 11. September 2020 12:35

Společnost 2N, největší světový výrobce IP interkomů a přístupových systémů, představuje svou novou vnitřní odpovídací jednotku 2N® Indoor View, která funguje jako protějšek ke dveřním interkomům 2N a svým zpracováním i použitými materiály je určená pro luxusní rezidenční interiéry.

Nově otevřené datové centrum DC6 bude jediným datacentrem na západním břehu Vltavy

Mujbiz.cz , 09. September 2020 19:00

Nové datacentrum DC6.cz Shiran Tower se sídlem na Praze 6 (Shiran Tower, Lužná 716/2, Praha 6) vzniklo ve spolupráci hostingo-housingové společnosti Greendata a telekomunikační společnosti FreeTel a jeho vybudování trvalo 5 měsíců. DC6.cz nabízí široký sortiment služeb datového centra zákazníkům z řad jednotlivců, startupů, firem i institucí. Je vybavené standardními technologiemi potřebnými pro hostování zákaznických serverů a IT infrastruktury se shodou v úrovni certifikace Tier III. Jeho výhodou je výjimečné postavení v západní části Prahy, kde představuje ideální místo pro geografické služby nebo oddělené zálohy.

Podnikové služby přilákaly pracovníky z jiných oborů, pomoci mohou s rostoucí nezaměstnaností „covidové“ generace

Mujbiz.cz , 31. August 2020 13:41

V souvislosti s přesuny a změnami na pracovním trhu, které vyvolala pandemie koronaviru, skokově vzrostl zájem o práci v podnikových službách. O volné pozice se v uplynulých měsících ucházeli mimo jiné i jazykově vybavení kandidáti, kteří byli dříve zaměstnaní v turistickém ruchu, hoteliérství, vzdělávání, a dokonce i ve zdravotnictví. Vyplývá to z informací center podnikových služeb sdružených v asociaci ABSL.

Strana 1 z 67 Další »