Tiskové zprávy

Konference Customer Contact 2018 ukáže, jak pečovat o zákazníky v době sociálních sítí

Mujbiz.cz , 22. duben 2018 14:07

Aktuální trendy v byznysu kontaktních center představí třetí ročník konference Costumer Contact, která se uskuteční 12. června v Ovenecké ulici v Praze. Klíčová slova letošního ročníku tvoří call centra, kontaktní centra, péče o zákazníka, ale i online prodej, telemarketing a sociální média. Agendu konference doplňují také témata outsourcingu a řešení pro call centra, právě tak jako školení a motivace jejich operátorů. Program a registrační formulář najdou zájemci na http://www.customercontact.cz/. Pořadatelem je Forum Media s.r.o., nový vydavatel týdeníku Marketing & Media.

Acronis: ve více než třetině domácností již ztratil někdo z jejich členů data

Mujbiz.cz , 20. duben 2018 00:00

Acronis, celosvětový lídr v řešeních ochrany dat nové generace, zveřejnil výsledky svého globálního průzkumu věnovaného osobnímu zálohování dat. Podle výsledků průzkumu, který zkoumal přístup, zvyky a povědomí běžných uživatelů o zálohování dat, zvyšuje rostoucí počet internetových zařízení v domácnostech rizika ztráty osobních dat a již ve 35 % domácností někdo z jejich členů ztratil svá data. Přestože povědomí o ransomwaru oproti loňskému průzkumu vzrostlo, svá data ztrácí stále více respondentů.

Dětské dívčí plavky nevyhověly bezpečnostním normám

Mujbiz.cz , 18. duben 2018 09:59

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu v ČR jsou nabízeny dívčí plavky, které nejsou v souladu s bezpečnostními požadavky kladenými na dětské oblečení. Jedná se o dva modely dvoudílných bikin, které se prodávají pod názvem „Sonia“ a „SI-SI“. Česká obchodní inspekce zjistila, že dívčí bikiny, určené pro děti předškolního věku představují bezpečnostní riziko.

Zyxel je partnerem Asociace hotelů a restaurací České republiky

Mujbiz.cz , 17. duben 2018 23:00

Zyxel se aktivně zapojil do projektové podpory a realizace Wi-Fi sítí v segmentu HoReCa (hotely, restaurace, kavárny). Součástí této kampaně je i oficiální partnerství s AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky). Tato Asociace sdružuje majitele a provozovatele hotelů, penzionů, restaurací a odborných škol. V současné době čítá přibližně 1500 členů.

Nový vedoucí marketingu na palubě Asseco Solutions

Mujbiz.cz , 15. duben 2018 00:00

Nového šéfa oddělení marketingu hlásí společnost Asseco Solutions. Stal se jím Petr Vondráček (*1975). Jeho přes dvě desítky let dlouhá praxe na různých manažerských pozicích v marketingu především v oblasti financí slibuje uplatnění zkušeností i neotřelého úhlu pohledu, čímž je známý.

Češi se nejčastěji odhlašují z newsletterů kvůli velkému množství zpráv, které dostávají

Mujbiz.cz , 13. duben 2018 00:00

Větší množství e-mailů, než je jim příjemné, je důvodem pro 26 % Čechů k tomu, aby se z e-mailingů odhlásili. 25 % respondentů uvedlo, že se takto rozhodnou, pokud již nabízený typ služeb nevyhledávají. To, že konkrétní zboží nepotřebují, vede k tomuto kroku 23 % dotázaných. 22 % lidí zvolí tuto variantu, protože e-maily již nepovažují za užitečné. Vyplývá to z výzkumu společnosti Mailkit, který pro ni realizovala agentura Stem/Mark v roce 2017.

Velikonoční prodej na severu Moravy s pokutami za 35 tisíc korun

Mujbiz.cz , 10. duben 2018 00:00

Česká obchodní inspekce Olomouckého a Moravskoslezského kraje provedla v období Velikonoc kontrolní akci, která byla zaměřena na prodej výrobků a poskytovaní služeb, které souvisí právě s těmito svátky. Z celkového počtu 62 kontrolovaných provozoven zjistila porušení zákona ve 28 případech. Nejčastěji obchodníci porušili zákon o ochraně spotřebitele. Za to jim byly na místě uloženy pokuty ve výši 35 000 korun.

SAP Services v Praze nově řídí Iveta Chválová a Edo Wijkhuizen

Mujbiz.cz , 09. duben 2018 00:00

Společnost SAP Services, která z Prahy poskytuje finanční a personální služby pobočkám SAP po celém světě, vedou od dubna dva noví ředitelé: Iveta Chválová a Edo Wijkhuizen. Oba ve společnosti SAP Services (dříve SAP BSCE) působí již od jejího založení v roce 2005 a s podnikovými službami mají dlouholeté zkušenosti. Ve funkci nahradili Andreu Hepnerovou, během jejíhož působení se SAP Services rozrostla v jedno z největších českých center podnikových služeb. Nyní se rozhodla pro novou kariérní výzvu v rámci společnosti SAP, své zkušenosti využije v roli viceprezidentky pro digitální transformaci v HR na regionální úrovni.

Penzijní závazky dosáhly 10,9 biliónu korun

Mujbiz.cz , 09. duben 2018 00:00

Český statistický úřad poprvé publikuje údaj o penzijních nárocích domácností. Na konci roku 2015 dosáhly 10,9 biliónu korun. Jejich výše odpovídá 237% podílu na hrubém domácím produktu.

Ceny zahraničního obchodu klesly

Mujbiz.cz , 08. duben 2018 15:23

V lednu 2018 se vývozní ceny meziměsíčně snížily o 0,1 %, dovozní ceny o 0,6 %. Směnné relace dosáhly hodnoty 100,5 %. Meziročně se vývozní ceny snížily o 4,1 %, dovozní ceny o 5,8 %. Směnné relace dosáhly hodnoty 101,8 %.

Strana 1 z 11 Další »