Novinky značky Stell s doživotní zárukou

Mujbiz.cz , 28. May 2019 10:00 0 komentářů
Rubriky: Tech

Efektivní a užitečný pomocník v podobě držáku na TV si získává čím dál tím větší oblibu a stává se součástí nejedné kanceláře.

Obliba držáků na TV jde ruku v ruce s nástupem moderních obrazovek s velkými úhlopříčkami. Tyto televizory je nejjednodušší přidělat na zeď a mít tak jistotu, že zde budou v bezpečí, daleko od všetečných rukou. V portfoliu Stell najdeme držáky fixní, výsuvné, tak i polohovatelné. které vyhoví nejrůznějším požadavkům zákazníků - televizor tedy můžete pevně připevnit na zeď do pevně dané polohy, za pomoci polohovatelného či výsuvného držáku otáčet do stran, naklánět nahoru i dolů či měnit vzdálenosti od zdi.

Díky systému pro korekci roviny se při instalaci na zeď nemusíte bát ani menší nepřesnosti. Obrazovku snadno srovnáte po zavěšení na držák. K jednotlivým produktům navíc najdete na YouTube kanálu značky Stell instruktážní videa, kde můžete zhlédnout instalaci držáku od A až do Z.

Pro tento rok Stell u novinek z řady držáků přichází s doživotní zárukou. Mezi ty patří například tenký ocelový fixní držák na TV SHO 7000, který se hodí pro obrazovky o úhlopříčce 23-70 palců s maximální hmotnosti 40 kg.  Pro náročnější uživatele je v nabídce Stell výsuvný polohovatelný držák SHO 7630. Obrazovku televizoru s ním můžete naklopit směrem dolů až o 8°. Ten je vhodný pro obrazovky o úhlopříčce 40-70 palců nebo o maximální hmotnosti 40 kg.


Komentáře

RSS 

Zprávičky

Česká ekonomika vzrostla mezičtvrtletně o 0,6 %

Mujbiz.cz , 06. June 2019 03:00

Podle zpřesněného odhadu vzrostl hrubý domácí produkt v 1. čtvrtletí mezičtvrtletně o 0,6 % a mezi...

Více 0 komentářů

Důvěra v ekonomiku se mezi podnikateli snížila

Mujbiz.cz , 04. June 2019 06:00

Souhrnný indikátor důvěry meziměsíčně poklesl o 1,4 bodu na 95,7 bodu. Pokles důvěry zaznamenal Česk...

Více 0 komentářů

ČOI na tržnici Hatě objevila padělky za více než 18 milionů Kč

Mujbiz.cz , 02. June 2019 05:00

Česká obchodní inspekce Jihomoravského a Zlínského kraje zajistila v rámci mimořádné kontrolní akce ...

Více 0 komentářů