Novinky značky Stell s doživotní zárukou

Mujbiz.cz , 28. May 2019 10:00 0 komentářů
Rubriky: Tech

Efektivní a užitečný pomocník v podobě držáku na TV si získává čím dál tím větší oblibu a stává se součástí nejedné kanceláře.

Obliba držáků na TV jde ruku v ruce s nástupem moderních obrazovek s velkými úhlopříčkami. Tyto televizory je nejjednodušší přidělat na zeď a mít tak jistotu, že zde budou v bezpečí, daleko od všetečných rukou. V portfoliu Stell najdeme držáky fixní, výsuvné, tak i polohovatelné. které vyhoví nejrůznějším požadavkům zákazníků - televizor tedy můžete pevně připevnit na zeď do pevně dané polohy, za pomoci polohovatelného či výsuvného držáku otáčet do stran, naklánět nahoru i dolů či měnit vzdálenosti od zdi.

Díky systému pro korekci roviny se při instalaci na zeď nemusíte bát ani menší nepřesnosti. Obrazovku snadno srovnáte po zavěšení na držák. K jednotlivým produktům navíc najdete na YouTube kanálu značky Stell instruktážní videa, kde můžete zhlédnout instalaci držáku od A až do Z.

Pro tento rok Stell u novinek z řady držáků přichází s doživotní zárukou. Mezi ty patří například tenký ocelový fixní držák na TV SHO 7000, který se hodí pro obrazovky o úhlopříčce 23-70 palců s maximální hmotnosti 40 kg.  Pro náročnější uživatele je v nabídce Stell výsuvný polohovatelný držák SHO 7630. Obrazovku televizoru s ním můžete naklopit směrem dolů až o 8°. Ten je vhodný pro obrazovky o úhlopříčce 40-70 palců nebo o maximální hmotnosti 40 kg.


Komentáře

RSS 

Zprávičky

Červnové výsledky průmyslu, stavebnictví a zahraničního obchodu

Mujbiz.cz , 07. August 2019 04:00

Průmyslová produkce se v červnu meziročně snížila o 3,8 %, ve srovnání s květnem byla nižší o 2,8 %....

Více 0 komentářů

Inspektoři ČOI na Karlovarsku zajistili 6500 kusů padělků

Mujbiz.cz , 06. August 2019 16:22

Česká obchodní inspekce Plzeňského a Karlovarského kraje zajistila na tržnicích v Potůčkách a Chebu ...

Více 0 komentářů

Panenka Máša je nebezpečná

Mujbiz.cz , 05. August 2019 04:00

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu v ČR je hračka - panenka, která je spotřebiteli nabízen...

Více 0 komentářů