Ze světa HR: ESET představuje nového člena technologické divize
Změny personálního charakteru Vám 29. února můžeme oznámit jen jednou za čtyři roky, a tak si dnešní přísun HR změn užijte s trochou představy "dne navíc". Noví představitelé společností NetApp, Eset, Canon CZ, Retail Volksbank a Telefónica Czech Republic museli i přesto stejně jako Vy usednout dnes do pracovního křesla. Přečtěte si, kdo to je.
NetApp
Hlavním úkolem nově jmenovaného viceprezidenta pro prodejní kanál v regionu EMEA, Thomase Ehrlicha, bude vybudovat partnerskou síť v rámci zmíněného regionu, vytvářet nové zdroje příjmů a prosadit značku NetApp na nových trzích. Dále bude řídit integraci a realizaci technologických trendů a řešení v rámci této nepřímé komunity. Thomas je součástí společnosti NetApp od roku 1999, začínal na různých pozicích včetně manažera pro nepřímý prodej v Evropě a dělal i ředitele GEO ve střední Evropě.Přidejte si Thomase Ehrlicha do své sítě pomocí služby
[?]
Eset
Righard J. Zwienenberg se stal členem týmu technologické divize společnosti Eset. S dalšími technologickými experty bude pracovat na Slovensku a v Nizozemsku. Righard začal počítačové viry zkoumat v roce 1988, poté co na jednom ze systémů Technické univerzity v Delftu našel škodlivý kód. Od té doby se věnuje studiu počítačových virů a způsobům jejich detekce. V antivirovém průmyslu se stal celosvětově známou osobností,
V roce 1995 začal Righard pracovat v oddělení výzkumu a vývoje společnosti ESaSS BV – vývojářů antivirové firmy ThunderBYTE. V roce 1998 společnost koupila firma Norman Data Defense Systems, díky čemuž se stal Righard jedním z vývojářů antivirových aplikací Norman Virus Control. V roce 2005 převzal ve firmě křeslo ředitele pro výzkum. Poté, co byla založena organizace AMTSO (Anti Malware Testing Standards Organization), byl zvolen jejím prezidentem. V organizaci nyní bude zastupovat společnost Eset.
Momentálně působí jako viceprezident Avaru (Association of anti Virus Asia Researchers) a je rovněž členem organizace WildList zabývající se výzkumem počítačových virů, které se volně šíří mezi uživateli (tzv. In the Wild viry). Od roku 1991 je členem Caro (Computer Antivirus Research Organization). K jeho dalšímu poli působnosti můžeme přiřadit techniku šifrování a obecně oblast bezpečnosti.Přidejte si Righarda J. Zwienenberga do své sítě pomocí služby
[?]
Canon CZ
Do společnosti Canon nastoupil na pozici Key Account Manager pro distributory Vladimír Mašek. Zodpovědný bude za distribuci produktů určených pro firemní využití. Na starosti má kromě toho i podporu, rozvoj a služby v rámci distribučních a velkoobchodních činností společnosti s přesahem do portfolia produktů pro koncové uživatele. Vladimír se pohybuje v oblasti IT a tisku přibližně třináct let (od roku 2001).
Zastával pozici produktového manažera v několika distribučních společnostech. Před příchodem do společnosti Canon pracoval téměř deset let u společnosti ABC Data.Retail Volksbank CZ
Roman Knaus je novým ředitelm Sales Management pro Retail Volksbank. Znamená to, že je jeho pozice zodpovědná za řízení a rozvoj segmentu retailových klientů, vývoj retailových produktů a elektronického bankovnictví. K tomu se řadí zodpovědnost za rozvoj a provoz platebních karet a klientské informační centrum banky. Roman si přináší zkušenosti ze společnosti Home Credit International, kde působil tři roky na Ukrajině na pozici Produktového manažera a jako ředitel divize Produktový manažer nebo jako vedoucí divize Produkt a Marketing v Číně.
Ještě předtím pracoval v eBance, kde začínal na pozici osobního bankéře, působil jako ředitel klientského centra v Olomouci a poté jako Manažer pro rozvoj. Během roku 2002 vykonával Roman funkci manažera marketingu a rozvoje pro SME a působil na pozici manažera oddělení Distribučních kanálů. Od října 2004 do listopadu 2006 vykonával současně funkci ředitele divize Technická správa produktů a člena dozorčí rady eBanky. Své první zkušenosti z bankovního sektoru získával v olomoucké pobočce Pragobanky, kde pracoval v letech 1994 – 1998. Roman vystudoval CIMA – Český institut pro marketing a Bankovní institut.
Telefónica Czech RepublicNovým členem představenstva společnosti Telefónika Czech Republik byl jmenován Ramir Lafarg Brolla. V křesle nahradil Johna McGuigana. Ramiro nadále zůstává ve své současné funkci generálního ředitele dceřiné společnosti Telefónica Slovakia.
Ramiro měl možnost své bohaté zkušenosti z oblasti telekomunikací uplatnit v několika pobočkách společnosti po celém světě (např. v Brazílii, Chile). Ramiro pochází z Argentiny, kde také vystudoval na Katolické univerzitě a získal titul MBA na univerzitě Escuela Superior de Economía y Administración de Empresas (ESEADE) v Buenos Aieres. Navíc k tomu dokončil postgraduální studium v oboru telekomunikací na univerzitě San Andres. Ramiro působil ve společnosti Smartcom PCS (Movistar Chile), kde pracoval ve funkci generálního obchodního ředitele. Profesní kariéru v oblasti strategického marketingu, ale odstartoval u argentinského mobilního operátora Telecom Personal.






