V Albatrosu na Národní třídě bude coworking Spaces

Mujbiz.cz , 06. listopad 2018 05:00 0 komentářů
V Albatrosu na Národní třídě bude coworking Spaces

Jeden z největších světových řetězců coworkingových center Spaces zamířil i do české metropole. Provozovatel Spaces získal do dlouhodobého pronájmu budovu Albatros na Národní třídě. Pro mnohé ikonická stavba přesvědčivě ilustruje princip tohoto globálního operátora: spojovat se s budovami se silným příběhem na rezonujících adresách. Na té pražské už díky nákladné rekonstrukci a dostavbám vzniká přes 3 500 m2 přívětivých sdílených kanceláří pro více než 400 uživatelů. Oficiální otevření je plánováno na květen 2019.

Spaces těží i u mezinárodních klientů ze své výborné pověsti. Je součástí sítě, která svým více než 2,5 milionům členů nabízí špičkové zázemí ve 110 zemích světa. První, ale zcela jistě ne poslední kancelářské centrum v Praze vzniká i na základě reálné poptávky. Spaces se budou od naprosté většiny stávajících coworkingových konceptů lišit propojením byznysu a kreativity s efektivním řešením prostoru a desetiletým provozním know-how. Vše začíná naprostou flexibilitou, kdy není problém zřídit a rozšiřovat vedle společných prostor i jiné pracovní formáty, včetně privátních uzavřených kanceláří. Zakladatelé konceptu Spaces, který pochází z Amsterdamu a vedle Nizozemí se těší značné oblibě v UK, USA i v Kanadě, hovoří dokonce o revoluci v byznyse. Natolik jsou přesvědčeni o pozitivním vlivu kreativního pracovního prostředí na podnikatelské výsledky. Také klienti prvního pražského centra Spaces se mohou těšit na špičkové kancelářské služby, ozvláštněné přítomností animátorů vzdělávacích programů a concierge managerů, "spiritus agens" celé budovy. Vedle individuální péče se díky nim klientům dostává odborného poradenství a kýženého networkingu mezi týmy obřích nadnárodních firem a freelancery nebo start-upy. "Neradi hovoříme o čistě pracovním prostředí. Naopak máme pocit, že právě na koncepci Spaces je možné doložit historickou pravdu, že nejlepší myšlenky vznikly mimoděk, často na základě přátelských rozhovorů u kávy, relaxu nebo prostě náhodou změnou podmínek," líčí specifika celého konceptu Karel Pelán, Country Manager Spaces pro Českou republiku a Slovensko. Cílovou skupinou pracovního centra jsou inovátoři, vývojáři, kreativci a tzv. game-changeři, pro které je podstatné přesvědčení o dosažení svých profesních cílů. Spaces se snaží podnítit k vytváření nepředpojatých postojů a láká podobně smýšlející klienty. Ti absorbují nové výzvy pracovního trhu jako častější stěhování, volnější a kratší pracovní úvazky, pozdější odchody do důchodu.

Ve Spaces si najdete prostor, jaký vám vyhovuje. Lze si variabilně pronajmout stůl, kancelář nebo celé patro - v případě Albatrosu zároveň s překrásným výhledem na Staré Město pražské. K dispozici jsou také roční členství, která nejsou fixována na konkrétní místo nebo budovu. V obou případech je garantován přístup 24/7 a co je klienty velmi kvitované, síť center Spaces lze využívat jako svou vlastní, ať jste kdekoliv na světě. Mezi společnostmi využívajícími prostory Spaces patří i ty dlouhodobě nejúspěšnější jako Microsoft, Spotify, Uber, airbnb nebo PayPal. Je velmi pravděpodobné, že je už na jaře v Praze budou následovat i jejich tuzemské pobočky.


Komentáře

RSS 

Zprávičky

Prekurzory výbušniny podléhají zvýšené pozornosti ČOI

Mujbiz.cz , 11. listopad 2018 04:00

Česká obchodní inspekce pravidelně monitoruje, zda na českém trhu nejsou volně v prodeji chemické lá...

Více 0 komentářů

Nejoblíbenější těstoviny jsou prý u nás fusilli

Mujbiz.cz , 09. listopad 2018 07:00

Z hlediska výdajů domácností, zakoupeného objemu či frekvence nakupování jednoznačně dominují bezvaj...

Více 0 komentářů

Inspekce práce odhalila při kontrole v Jablonci nad Nisou nelegálně zaměstnané cizince

Mujbiz.cz , 07. listopad 2018 05:00

V pondělí 22. 10. 2018 proběhla kontrola Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký kraj a Liberecký ...

Více 0 komentářů