Společnost KPCS CZ se stala vítězem Microsoft Awards 2018 v kategorii Informační bezpečnosti

07. listopad 2018 00:00 0 komentářů

Společnost KPCS CZ v letošním roce ovládla dvě kategorie jubilejního 20. ročníku Microsoft Awards. Kromě vítězství v kategorii Bezpečnost a ochrana citlivých dat se společnost KPCS CZ stala i finalistou kategorie Řízení digitální transformace ve firmách.

Společnost Microsoft každoročně uděluje v rámci Microsoft Awards ocenění nejlepším a nejinovativnějším projektům pro zákazníky realizované partnery. Společnost KPCS CZ bývá vždy mezi oceňovanými. V letošním roce se ale může pochlubit jak jedním vítězstvím, tak jednou titulem finalista.

Metu nejvyšší si KPCS CZ odnesla v kategorii Bezpečnost a ochrana citlivých informací za řešení „ATOM pomáhá při kontrole provozu a zabezpečení IT v organizacích“. Cílem služby ATOM, která byla mimo jiné oceněna také jako IT produkt roku a která je již v současnosti realizována ve více než 20 zemích světa, je poskytnout včasnou informaci, predikovat chování a porozumět stále rostoucí složitosti IT systémů. Jedinečný přístup služby ATOM, kombinující informace o provozu a zabezpečení IT prostředí, ji činí unikátním řešením na trhu. Nedílnou součástí služby je i lidský faktor. Dlouhodobé zkušenosti specialistů z týmu KPCS CZ byly do určité míry přeneseny do služby ATOM. Konkrétně bylo v rámci Microsoft Awards oceněno nasazení služby ATOM pro společnost ComAp, a.s., která se zaměřuje na oblast vývoje a výroby řídicích systémů používaných v různých průmyslových odvětvích a energetice.

V kategorii Řízení digitální transformace ve firmě společnost KPCS CZ zabodovala s řešením „Firemní sociální síť Yammer a moderní týmová spolupráce s Microsoft Teams pomáhají skupině Mall Group“. Společnost Mall Group se dlouhodobě potýkala s úskalími, která přináší interní komunikace ve společnosti s více než 1000 zaměstnanci. Společně s KPCS CZ se podařilo napříč regiony i několika jazyky významně podpořit rozvoj interní komunikace a zapojení zaměstnanců. Zároveň byly identifikovány také pozitivní případy s přímým dopadem na zvýšení spokojenosti a komfortu koncových zákazníků díky interní zpětné vazbě a sběru nápadů od jednotlivých zaměstnanců.

„Udělených ocenění si nesmírně vážíme a jsou pro nás závazkem a motivací. Je velmi důležité vidět, že nově nastartovaná strategie společnosti se potvrdila jako správná a že jak společnost Microsoft, tak zákazníci, vnímají naše řešení jako špičková a znalosti a zkušenosti našich odborníků oceňují jako skutečně unikátní. Je pro mne ctí a radostí pracovat v takové firmě a být u zrodu služeb jako je ATOM“, říká Ondřej Výšek, obchodní ředitel společnosti KPCS CZ a jeden z autorů služby ATOM.


Komentáře

RSS 

Zprávičky

Prekurzory výbušniny podléhají zvýšené pozornosti ČOI

Mujbiz.cz , 11. listopad 2018 04:00

Česká obchodní inspekce pravidelně monitoruje, zda na českém trhu nejsou volně v prodeji chemické lá...

Více 0 komentářů

Nejoblíbenější těstoviny jsou prý u nás fusilli

Mujbiz.cz , 09. listopad 2018 07:00

Z hlediska výdajů domácností, zakoupeného objemu či frekvence nakupování jednoznačně dominují bezvaj...

Více 0 komentářů

Inspekce práce odhalila při kontrole v Jablonci nad Nisou nelegálně zaměstnané cizince

Mujbiz.cz , 07. listopad 2018 05:00

V pondělí 22. 10. 2018 proběhla kontrola Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký kraj a Liberecký ...

Více 0 komentářů