Společnost KPCS CZ se stala vítězem Microsoft Awards 2018 v kategorii Informační bezpečnosti

07. November 2018 00:00 0 komentářů

Společnost KPCS CZ v letošním roce ovládla dvě kategorie jubilejního 20. ročníku Microsoft Awards. Kromě vítězství v kategorii Bezpečnost a ochrana citlivých dat se společnost KPCS CZ stala i finalistou kategorie Řízení digitální transformace ve firmách.

Společnost Microsoft každoročně uděluje v rámci Microsoft Awards ocenění nejlepším a nejinovativnějším projektům pro zákazníky realizované partnery. Společnost KPCS CZ bývá vždy mezi oceňovanými. V letošním roce se ale může pochlubit jak jedním vítězstvím, tak jednou titulem finalista.

Metu nejvyšší si KPCS CZ odnesla v kategorii Bezpečnost a ochrana citlivých informací za řešení „ATOM pomáhá při kontrole provozu a zabezpečení IT v organizacích“. Cílem služby ATOM, která byla mimo jiné oceněna také jako IT produkt roku a která je již v současnosti realizována ve více než 20 zemích světa, je poskytnout včasnou informaci, predikovat chování a porozumět stále rostoucí složitosti IT systémů. Jedinečný přístup služby ATOM, kombinující informace o provozu a zabezpečení IT prostředí, ji činí unikátním řešením na trhu. Nedílnou součástí služby je i lidský faktor. Dlouhodobé zkušenosti specialistů z týmu KPCS CZ byly do určité míry přeneseny do služby ATOM. Konkrétně bylo v rámci Microsoft Awards oceněno nasazení služby ATOM pro společnost ComAp, a.s., která se zaměřuje na oblast vývoje a výroby řídicích systémů používaných v různých průmyslových odvětvích a energetice.

V kategorii Řízení digitální transformace ve firmě společnost KPCS CZ zabodovala s řešením „Firemní sociální síť Yammer a moderní týmová spolupráce s Microsoft Teams pomáhají skupině Mall Group“. Společnost Mall Group se dlouhodobě potýkala s úskalími, která přináší interní komunikace ve společnosti s více než 1000 zaměstnanci. Společně s KPCS CZ se podařilo napříč regiony i několika jazyky významně podpořit rozvoj interní komunikace a zapojení zaměstnanců. Zároveň byly identifikovány také pozitivní případy s přímým dopadem na zvýšení spokojenosti a komfortu koncových zákazníků díky interní zpětné vazbě a sběru nápadů od jednotlivých zaměstnanců.

„Udělených ocenění si nesmírně vážíme a jsou pro nás závazkem a motivací. Je velmi důležité vidět, že nově nastartovaná strategie společnosti se potvrdila jako správná a že jak společnost Microsoft, tak zákazníci, vnímají naše řešení jako špičková a znalosti a zkušenosti našich odborníků oceňují jako skutečně unikátní. Je pro mne ctí a radostí pracovat v takové firmě a být u zrodu služeb jako je ATOM“, říká Ondřej Výšek, obchodní ředitel společnosti KPCS CZ a jeden z autorů služby ATOM.


Komentáře

RSS 

Zprávičky

Ceny zahraničního obchodu rostly

Mujbiz.cz , 21. April 2019 08:00

V únoru 2019 se vývozní ceny meziměsíčně zvýšily o 0,3 %, dovozní ceny o 0,5 %. Směnné relace dosáhl...

Více 0 komentářů

Ceny elektřiny a brambor nadále rostly

Mujbiz.cz , 19. April 2019 10:00

Spotřebitelské ceny vzrostly v březnu proti únoru o 0,2 %. Tento vývoj ovlivnilo zejména zvýšení cen...

Více 0 komentářů

ČOI zajistila na tržnici ve Vyšším Brodě více než 1000 kusů padělků

Mujbiz.cz , 17. April 2019 11:00

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny provedla na konci března mimořádnou kontrolní a...

Více 0 komentářů