Na pulty knihkupectví míří jedinečný interaktivní young adult román Leny Valenové Cool Girl!

09. October 2019 00:00 0 komentářů

Online nakladatelská služba Pointa vydává jedinečný interaktivní young adult román Cool Girl! Leny Valenové, která v současnosti žije (a píše) v New Yorku. Složitá léta dospívání, období hledání sama sebe i každodenní přítomnost a vliv sociálních sítí inspirovaly autorku k napsání interaktivního dívčího románu, jehož alternativní závěr mohou svým hlasováním ovlivnit a následně si přečíst na webu knihy https://coolgirlsoutez.cz/ i sami čtenářky.

Nakolik můžeme zůstat sami sebou, když denně sdílíme svůj soukromý život online? Za každým profilem se skrývá bytost plná nadějí, tužeb a snů. Tina, Marta a Anet jsou středoškolačky na prahu dospělosti. Jsou sebevědomé, ambiciózní, talentované. Spojuje je touha vítězit. Každá je v něčem výjimečná. Tina miluje společenský tanec, Marta je hvězdou atletického oddílu a Anet se připravuje na studium klavíru. Jak s jejich světem zamává účast ve vysoce sledované soutěži?

„V závěru knihy vrcholí soutěž Cool Girl!, které se účastní tři hlavní hrdinky. Než se čtenářky začtou do poslední 12. kapitoly mohou dát hlas svojí favoritce. Mají tak jedinečnou příležitost ovlivnit výsledek soutěže a jedné z deseti finalistek dopomoci k vítězství. Podle výsledku svého hlasování získají přístup k jednomu z alternativních epilogů, který si lze přečíst po dočtení knihy pouze na webu knihy, ve kterém zjistí, jak bude příběh Tiny, Marty a Anet pokračovat,“ říká k interaktivní knižní novince její autorka Lena Valenová.

Nová kniha Cool Girl!, která je již šestnáctým titulem vycházejícím pod online nakladatelstvím Pointa, je od 7. října k dostání na e-shopu Pointy, ale i v tradičních knihkupectvích a jejich e-shopech. Na Pointě lze vybírat i z knih dříve vydaných či těch, které jsou aktuálně v předprodeji.

Lena Valenová se narodila v Táboře a v současnosti žije (a píše) v New Yorku. Po studiích v Praze a ve Španělsku pracovala v Londýně, kde vznikl úvodní díl čtyřdílné Young Adult série Moře nálezů a ztrát: Náhodní lháři vydaný v létě 2016. Námět a postavy příběhu však vznikly už během jejího studia na gymnáziu před více než dvaceti lety. V té době se kromě psaní příběhů věnovala také hře na klavír, atletice a společenskému tanci. Složitá léta dospívání, období hledání sama sebe i každodenní přítomnost a vliv sociálních sítí ji inspirovaly k napsání interaktivního románu Cool Girl!.


Komentáře

RSS 

Zprávičky

Mzdy i nové pracovní pozice v podnikových službách rostly dvojciferným tempem

Mujbiz.cz , 14. February 2020 11:00

Největší poptávka je v oboru podnikových služeb po IT a finančních expertech. Chybí zejména uchazeči...

Více 0 komentářů

Počet balíků se před Vánocemi více než zdvojnásobí a špička bude mezi 9. a 15. prosincem

Mujbiz.cz , 28. November 2019 14:43

Nezávislá služba Balikobot.cz, která pomáhá firmám agregovat přepravní služby a zefektivnit systém e...

Více 0 komentářů

Češi na sociálních sítích

Mujbiz.cz , 22. November 2019 12:37

Počátkem října vyplnila mezeru na pultech knihkupectví žhavá knižní novinka Jak na sítě - Ovládněte ...

Více 0 komentářů