Modul Aopen činí z displejů Sharp osobní počítače

28. červenec 2017 13:05 0 komentářů

Výrobce elektroniky AOPEN uvedl nový modul, který z profesionálních displejů Sharp činí PC se schopností spouštět aplikace operačního systému Windows®. AOPEN Mini OPS module (PNZB03PC) umožňuje uživatelům doplnit k nejnovějším profesionálním displejům Sharp PC funkcionalitu a podporu zobrazení obsahu v rozlišení 4K.

Modul Mini OPS je nově vyvinutým, zmenšeným formátem původní specifikace Open Pluggable Specification (OPS), jež byla zavedena společností Intel v roce 2010 a stala se pro digitální displeje celosvětovým standardem.

Modul PNZB03PC v podstatě display Sharp přeměňuje na počítač bez jakýchkoli drátů nebo kabelů. Modul samotný má konstrukci malého formátu (SFF) bez použití aktivního ventilátoru. Díky tomuto je jeho provoz tichý a energeticky efektivní. Přináší výkon a výhody nejnovějších nízkonapěťových procesorů společnosti Intel včetně schopnosti zpracování obrazového obsahu v rozlišení 4K. Zařízení je dodáváno s předinstalovaným systémem Windows® 10 IoT Enterprise. Nejnovější zprávy uvádí, že jako největší spotřebitel displejů je aktuálně spatřován maloobchodní sektor, jenž je využívá pro podporu prodeje uvnitř prodejen. Nicméně, zvyšuje se také využití velkoformátových displejů v korporátní sféře, ve zdravotnictví a sektoru vzdělávání, kde společnosti umisťují displeje ke sdílení informací do recepcí, čekáren a učeben. Tato diverzifikace, v rámci níž jednotlivé sektory využívají digital signage odlišnými způsoby, vytváří novou poptávku pro adaptabilní integraci. Spolupráce mezi Sharp a AOPEN se zaměřuje právě na tuto potřebu, přičemž vytváří digital signage řešení, jež jsou flexibilnější a umožňují snadnější správu.

  • Integrace modulu Open Pluggable Specification společnosti AOPEN a oceňovaných zobrazovacích řešení od Sharp přináší naprosto špičkové schopnosti pro bohaté uživatelské prostředí. Další provozní výhodou je vznik flexibilních řešení průmyslové kvality, jež jsou ideální pro náročné požadavky komerčního použití, mimo jiné nepřetržitý provoz a centralizovanou správu zařízení. – uvádí Joy Chua, Global Marketing & Strategic Partnerships, AOPEN.

  • Neustále se díváme na způsoby, jak zlepšit uživatelskou zkušenost s našimi digitálními displeji, a je nám velkým potěšením uvést na trh tento nový modul ve spolupráci s AOPEN, uvedl Maciej Materna, Visual Solutions Product Manager, Sharp Electronics CEE.

  • Naši novou generaci displejů jsme rozšířili o Mini-OPS slot, jenž lidem přináší flexibilitu ve smyslu rozšíření funkcionality jejich displejů. Modul společnosti AOPEN vám dává svobodu ve zpracování většího počtu typu obsahu, než umožňuje běžný přehrávač médií pro signage v maloobchodě nebo v kanceláři. Možnosti tohoto plug-in formátu jsou nezměrné a my se těšíme na další spolupráci s našimi partnery na cestě k uvedení dalších funkcionalit. - doplnil.

Mini OPS modul AOPEN PNZB03PC je nyní k dispozici od Sharp v rámci celé oblasti CEE. Lze jej použít se všemi interaktivními a profesionálními displeji Sharp, vybavenými rozšiřujícím slotem Mini OPS. Pro další informace navštivte místní webové stránky Sharp.


Komentáře

RSS 

Zprávičky

Alkohol mladistvým v Praze u škol většinou prodali

Mujbiz.cz , 30. červen 2018 04:00

Inspektoři České obchodní inspekce pro Středočeský kraj a Hl. m. Praha v posledních dnech měsíce kvě...

Více 0 komentářů

V květnu nevyhověly 3 odebrané vzorky benzinu

Mujbiz.cz , 29. červen 2018 07:00

Česká obchodní inspekce provedla v měsíci květnu 2018 kontrolu kvality pohonných hmot. Odebrala 228 ...

Více 0 komentářů

Ceny průmyslových výrobců meziměsíčně vzrostly

Mujbiz.cz , 28. červen 2018 06:00

Meziměsíčně klesly ceny zemědělských výrobců o 0,9 %, ceny průmyslových výrobců vzrostly o 1,0 % a s...

Více 0 komentářů