Investiční a realitní skupina E&Q spolupracuje s platformou pro realitní makléře QARA

23. December 2022 10:00 0 komentářů

Realitní makléři QARA tak zajišťují prodej nemovitostního portfolia E&Q a související realitní služby (prodej, poradenství při cenové politice, posuzování projektů a jejich přidané hodnoty) pro klienty a partnery skupiny E&Q v rámci celé ČR.

Česká investiční společnost DT-holding a.s., která má ve svém portfoliu firmy poskytující nemovitostní investiční a realitní služby (skupina E&Q), celorepublikový maloobchodní řetězec prodejen s tabákovými výrobky a tiskem (Traficon), společnosti realizující zakázkovou výrobu a design nábytku na míru (skupina H&Q), vývojáře a dodavatele specializovaného softwaru pro maloobchod (společnost NG Retail) a společnost (KROUŽKY), která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo ve školách a školkách po celé ČR a zastřešuje také Základní uměleckou školu a Středisko volného času (Flow), oznámila, že její investiční a realitní skupina E&Q zahájila úzkou spolupráci s platformou pro realitní makléře QARA

„Rozhodli jsme se, že než abychom budovali složitou strukturu, kterou není jednoduché vybudovat v požadované kvalitě ani za pár let, tak raději využijeme zkušené realitní makléře a odborníky, kteří jsou na trhu již dlouho, mají pokryté jednotlivé lokality a regiony a poskytují realitní zprostředkování té nejvyšší úrovně, kterou kontroluje a hlídá zkušený realitní specialista a zakladatel platformy QARA Michal Souček,“ říká Vít Kala, výkonný ředitel skupiny E&Q, a dodává: „Věříme, že i vzhledem k aktuální složité situaci na trhu s nemovitostmi resp. výši úrokových sazeb z hypoték, je nesmírně důležité, abychom pro naše klienty a partnery zajistili tuto službu v maximální možné kvalitě a v každé z požadovaných lokalit. Proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s někým, kdo na trhu působí již téměř 20 let a troufám si říct, že udává trendy moderního realitního zprostředkování na realitním trhu v ČR. Michal Souček je dobrým manažerem, má kolem sebe silný tým úspěšných realitních makléřů, zároveň stále aktivně obchoduje a celý koncept prodeje nemovitostí neustále vylepšuje a posouvá. Procesně, komunikačně i technologicky."

„Pro nás je spolupráce s E&Q velkou odměnou a oceněním naší dosavadní práce. A každá podobná spolupráce nás posouvá kupředu. Je to mnohem větší výzva, protože se jedná o dlouhodobou spolupráci napříč všemi regiony v Čechách a na Moravě. A navíc je to velká příležitost pomoci trochu jinému typu klienta, než na kterého jsme v rámci běžného secondhandového rezidenčního prodeje nejčastěji zvyklí. Těším se, že ze spolupráce s E&Q vytěžíme důležité zkušenosti do budoucna, zlepšíme naše kvality a posílíme celý náš tým,“ doplňuje Michal Souček, realitní makléř a zakladatel platformy QARA.

Michal Souček je realitní makléř s dvacetiletou praxí. Specializuje se na prodej rezidenčních nemovitostí. Úspěch prodeje staví na maximální kvalitě prodejního obsahu, na masivní propagaci dostupnými online propagačními kanály a na propracovaných komunikačních a procesních strategiích. Michal je zároveň zakladatelem realitní platformy QARA (2013), která v současné době sdružuje 120 realitních makléřů v celé České republice. V QARA má na starosti zejména vzdělávání realitních makléřů a uvádění nových technologií a inovativních procesů do realitní praxe.

QARA

QARA je platforma pro realitní makléře. Umožňuje realitním makléřům pracovat pro klienty na té nejvyšší možné technologické, procesní i komunikační úrovni. QARA vznikla v roce 2013. S kancelářemi v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci vytváří zázemí pro nezávislé realitní makléře, kteří chtějí pracovat svobodně a nezávisle, ale chtějí být zároveň součástí profesní komunity úspěšných realitních makléřů. Ekosystém QARY vyvinuli aktivní makléři Michal Souček a Jan Novotný, jako makléři pro makléře. Už na začátku si dali za úkol zlepšovat realitní prostředí v České republice. Systém QARA je útočištěm, který makléře zároveň vzdělává, informuje, spojuje, pomáhá, a hlavně jim šetří čas.

QARA – Komunita realitních makléřů

Skupina E&Q

E&Q je investiční a poradenská skupina založená v roce 2017, která je součástí české investiční společnosti DT-holding a.s. podnikatele Daniela Tomeše. Zaměřuje se na investice do nemovitostí a jejich správu ve všech hlavních segmentech trhu (residenční, komerční i industriální). Svým klientům neposkytuje pouze realitní poradenství a služby, ale komplexní poradenství v oblastech investičního zhodnocování finančních prostředků prostřednictvím nemovitostních projektů, budování konzervativního portfolia s pasivním příjmem do rodinného nadačního fondu a jeho správy, a správy a prodeje nemovitostí. Skupina zajišťuje také správu veškerých nájemních vztahů ve skupině DT-holding a budování jejího dlouhodobého realitního portfolia.

E&Q: Overview | LinkedIn


Komentáře