ČOI zabavila na tržnici ve Vyšším Brodě padělky za více než 4 miliony

21. prosinec 2017 11:50 0 komentářů

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny provedla mimořádnou kontrolní akci na tržnici ve Vyšším Brodě a zabavila 851 kusů padělků za více než 4 miliony korun. Jednalo se převážně o textilní výrobky.

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny uskutečnila ve spolupráci s Cizineckou policí mimořádnou kontrolní akci na tržnici ve Vyšším Brodě. Inspektoři zabavili 851 kusů padělků v celkové hodnotě originálů 4 079 650 Kč. Veškeré padělané zboží se nacházelo v jednom prodejním stánku. V současné době není majitel znám a zjištění jeho identifikačních údajů bude předmětem další kontroly.

Inspektoři ČOI při kontrole zjistili, že se převážně jednalo o padělané textilní výrobky a další drobné zboží jako brýle, pásky a kabelky označené známými ochrannými známkami Louis Vuitton, Michael Kors, Diesel, Ray-Ban, Gucci, Prada, Burberry, Lacoste, Nike, DOPE, Harley – Davidson, Adidas, KTM, Ford, Chicago Bulls, BMW, Camp David, Hollister, Mammut, Suzuki, Hugo Boss, G. Armani a Audi. Vhodné zboží bude nabídnuto k využití pro humanitární účely.


Komentáře