Bohematic se představí na výstavě EXPO 2020 ve Spojených arabských emirátech

30. September 2021 21:58 0 komentářů

Mladá česká hodinářská manufaktura Bohematic, zaměřující se na ruční výrobu unikátních malosériových mechanických hodinek v Novém Městě nad Metují, se představí v rámci českého pavilonu na výstavě EXPO 2020 v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

Všeobecná světová výstava, která byla kvůli pandemii o rok posunuta, začíná 1. října 2021 a během šesti měsíců jejího trvání (do 31. března 2022) se na ní představí česká věda a technika, design, umění či lázeňství. Výstavy se bude účastnit přes 190 zemí a organizátoři předpokládají příjezd 22 milionů návštěvníků.

Bohematic v rámci české expozice představí vedle své kompletní řady hodinek i dvě edice hodinek připravených přímo pro EXPO 2020. Limitovanou edici GRAPHIC SUTNAR EXPO 2020 DUBAI pro VIP dárkový servis Kanceláře generálního komisaře účasti České republiky na EXPO 2020. A dále limitovanou edici hodinek GRAPHIC SUTNAR FALCON, kterou si budou moci návštěvníci výstavy na místě koupit.

„Spojené arabské emiráty a další země Blízkého východu vnímáme do budoucna jako velmi zajímavý trh a možnost představit naše hodinky a naši značku na prestižní světové výstavě v Dubaji je pro nás rozhodně zajímavou příležitostí ukázat nejen milovníkům mechanických hodinek spojení špičkového českého designu a precizní manufakturní výroby,“ říká Josef Zajíček, CEO a investor značky BOHEMATIC.


Komentáře